Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN

Geoszarże

Ile zdobędziesz geoszarż, tyle razy jesteś człowiekiem!

Upozornění.Jeśli chcesz zrozumieć informacje znajdujące się na tej stronie, proponujemy najpierw zapoznać się najpierw z naszym Geosłownikiem!

Twoja geoszarża (stopień wojskowy w armii geograczy) jest określana w zależności od liczby zdobywanych geonek, które otrzymasz w poszczególnych geoakcjach (zadaniach). Im więcej zdobytych geonek, tym wyższy stopień.

Ponieważ nasz Geotata postanowił, iż geogracze będą kształcić się dożywotnio, jest bardzo możliwe, że z biegiem czasu, jeśli nie będziesz w wystarczającym stopniu geoaktywny, możesz stracić również swoją geoszarżę. Jest to spowodowane tym, że poszczególne geoszarże określa procent z ogólnej sumy maks. liczby geonek za poszczególne geoakcje. Jak tylko w GEOFUN-ie będzie przybywać nowych geoakcji, wtedy cała suma będzie zwiększać się i w ten sposób dla poszczególnych geoszarż będą przesuwać się granice geonek.

Mam dla Ciebie również dobrą wiadomość. Twoja geoszarża będzie również zapisywana zawsze w ostatnim dniu miesiąca. W ten sposób będziesz miał okazję sprawdzić jak słabym geograczem byłeś w przeszłości. Zakładam jednak, że jak tylko zaczniesz grać w GEOFUN, to na tyle cię wciągnie, że w rankingu geoszarż będziesz znajdował się tylko coraz wyżej.

 

Więcej szarż i nagród masz okazję zdobyć w ramach poszczególnych regionalnych i tematycznych gier w ramach GEOFUN-u. Będą one również związane z różnego rodzaju nagrodami, premiami itp.

1.

Geoszeregowiec

min. 0 geonek
Hodnost Geoszeregowiec. Nasza armia nie obejdzie się bez geoszeregowców, czy nie chcesz popracować jeszcze trochę nad geoszarżą?

2.

Geokapral

min. 719 geonek
Hodnost Geokapral. W czasach wojen husyckich kapral miał pod sobą 10 uzbrojonych wozów, Ty co prawda jako kapral nie będziesz nikim dowodził, ale już nie jesteś szeregowcem i zrobiłeś krok w kierunku bliskiego awansu...

3.

Geosierżant

min. 1799 geonek
Hodnost Geosierżant. Jesteś wachmistrzem i jednocześnie sierżantem, ponieważ wachmistrz jest odpowiednikiem sierżanta a sierżant odpowiednikiem wachmistrza...

4.

Geochorąży

min. 3598 geonek
Hodnost Geochorąży. Zostałeś podoficerem, to już coś…

5.

Geoporucznik

min. 7196 geonek
Hodnost Geoporucznik. Witamy w gronie oficerów!

6.

Geokapitan

min. 8995 geonek
Hodnost Geokapitan. Przed rewolucją francuską kapitanem był z reguły szlachcic, który kupował prawo dowodzenia od poprzedniego posiadacza tego prawa. Nie bój się, nie stracisz swoich geonek za tą geoszarżę, w GEOFUN-ie nie handlujemy szarżami.

7.

Geomajor

min. 10794 geonek
Hodnost Geomajor. Teraz to już wyglądasz całkiem serio geomajorze!

8.

Geopułkownik

min. 14393 geonek
Hodnost Geopułkownik. Powoli zaczynam myśleć, że chyba zajdziesz dość daleko, geoarmia potrzebuje ludzi takich jak Ty!

9.

Geogenerał

min. 17991 geonek
Hodnost Geogenerał. Tzw. „džidži“ – dzięki ciężkiej pracy dostałeś się na tak odpowiedzialną pozycję, do osiągniecia szytu brakuje ci ostatniego kroku, ale tego najtrudniejszego…

10.

Geomarszałek

min. 21589 geonek
Hodnost Geomarszałek. Najwyższa ranga w geoarmii, którą mogłeś osiągnąć, przyjmij nasze gratulacje!