Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN

O grze GEOFUN

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o GEOFUN-ie, ale baliście się zapytać...

Na wstępie chcę ci pogratulować, że zawitałeś na strony nowej gry geolokacyjnej GEOFUN. W ten sposób podjąłeś jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu. GEOFUN zmieni ci dotychczas stosunkowo nudne życie Wink. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł pogratulować ci twoich pierwszych sukcesów po aktywnym włączeniu się do gry!

U nas w GEOFUN-ie wszyscy mówimy sobie po imieniu, więc wybacz, że na wstępie nie zapropoowałem Ci przejścia na TY. Aby w jakimś stopniu Ci to wynagrodzić, będę zwracał się do Ciebie przez duże T Wink

OgłoszenieJak już z pewnością zauważyłeś, w tym miejscu używam mnóstwa pojęć, których pewnie do końca nie rozumiesz. Nie przejmuj się tym i poszperaj trochę w małym słowniku GEOFUN-u.

Geogracze mają swoje własne pozdrowienie. Pozdrawiają się wyrazem "Gie", z którym wiąże się specjalny znak wykonany ręką.

GEOFUN  Czym właściwie jest GEOFUN?

GEOFUN jest rozbudowaną aplikacją mobilną przeznaczoną do smartfonów z systemami operacyjnymi Android i OS, która w zabawnej i konkursowej formie oprowadzi cię po najciekawszych miejscach w regionie. Gra powstała w oparciu o popularny Geocaching,  ale ma bardziej emocjonujący i charakter i gwarantuje przeżycie wielu przygód. Jest to zabawna gra geolokacyjna nowej generacji, w której nie wystarczy tylko znaleźć miejsce i „zaczekować się“, ale w ramach niej trzeba również wykonywać różne zadania, o których przewodnik poinformuje cię podczas gry. Twoim przewodnikiem będzie miejscowa osoba, która dobrze zna dany region i będzie ci służyć dobrą radą.

Oczywiście wcześniej nie będziesz znał poszczególnych zadań i zostaną one zaktywowane, zanim dojdziesz na z góry określone miejsce. Treść zadań określą ci tzw. czynniki geoakcji, które są ogółem 4: fizyczne, umysłowe, zakłopotanie i rozrywkowość. Są one punktowane od 1 do 5 z tym, że 5 oznacza, że w danej kategorii gra jest najtrudniejsza. 

Faktory

Jeżeli ciągle nie wiesz, o czym jest ta gra i zastanawiasz się, czy się do niej włączyć. Dam ci jedną dobrą radę. Spróbuj i sam zobaczysz, czy ci się spodoba.

  Ile to kosztuje?

Zgodnie z tekstem piosenki zespołu Chinaski „Najlepsze rzeczy są za darmo!“ Aplikacja mobilna jest udostępniana całkowicie bezpłatnie. Podczas realizacji niektórych geoakcji należy zapłacić wstęp lub za przejazd.

Sam projekt jest finansowany przez regiony i podmioty, w których są realizowane geoakcje.

  Kontakt z GEOFUN-em?

Może to zabrzmi dziwnie, ale za bardzo nie przepadam za tymi nowoczesnymi komórkami, co prawda jestem właścicielem jednej, ale bez SIM - karty, więc nie dodzwonisz się do mnie. Dlatego wiadomość możesz zostawić dla mnie na forum dyskusyjnym lub na prezentacji na Facebooku. Mam nadzieję, że już zostałeś naszym fanem :)

Kontakty z członkami mojego zespołu znajdziesz tutaj.

Twój Geotata

Geotata