Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN

Pozdrowienie w GEOFUNu

Zanim zaczniesz grać w GEOFUN, porządnie naucz się pozdrawiać graczy w GEOFUN!

Ponadto, jeśli ciekawi cię, w jaki sposób geogracze (są to gracze w GEOFUN) witają się, podobnie jak żeglarze mają swoje „ahoooj“, to geofani i gefanki witają się prostym „gie“ i czasami dodatkowo pokazują literę G palcem wskazującym i kciukiem jednej ręki. Do tego celu używają prawej ręki wyciągniętej nad ciałem (zob. Przykład) lub lewej ręki wyciągniętej przed ciałem. To której ręki użyją zależy od tego, w której ręce trzymają swojego smartfona z GEOFUN-em Smile

Pozdrowienie Geofun-u.Aby palce ręki utworzyły właściwe pozdrowienie GEOFUN-u, należy pamiętać, aby:

  • Kciuk w osi pionowej wystawał nad palec wskazujący
  • Pozostałe palce nie wchodziły w literę G
  • W miarę możliwości kciuk został wygięty (w drugą stronę niż zwykle się wygina :)

  Nie zwlekaj z wymianą swoich GEOFUN - pozdrowień w formie zdjęć i wideo i opublikuj je na naszym profilu na Facebooku. Najlepsze nagrodzimy gratisową Geokoszulką.

A jeśli jesteś ciekawy w jaki sposób rozpoznasz takiego geogracza, to z pełną świadomością mogę ci powiedzieć, że nie będzie to trudne. Będzie mianowicie realizować podobne zwariowane i zabawne zadania jak ty, czasami zachowywać się trochę dziwnie, a wielu z nich rozpoznasz po specjalnej Geokoszulce, które mogą otrzymać tylko ci, którzy włączą się do naszej nowej zabawnej gry.

Autor: Bohumila Hanáková

Autor: Bohumila Hanáková